(+48) 601 183 052

O NETImage

Agencja interaktywna NETImage działa na rynku od 2008 roku!

netimage_logo_800x800

Agencja interaktywna NETImage powstała w 2008 roku.
Założycielem firmy jest Rafał Wieteska.

Początkowo firma zajmowała się pozycjonowaniem stron w wyszukiwarce Google i copywritingiem. Szybko okazało się, że klienci potrzebują usług kompleksowych, dlatego oferta została rozszerzona o tworzenie stron www oraz hosting.

Dziś NETImage oferuje kompleksowe usługi internetowe, które prezentowane są klientom jako kreowanie wizerunku w Internecie. Tworzymy strony www oraz dedykowane produkty internetowe takie jak sklepy, konfiguratory i kreatory, platformy szkoleniowe, serwisy społecznościowe, a także aplikacje mobilne. Oferujemy usługi hostingu oraz wsparcia technicznego. Zajmujemy się reklamą w internecie, przede wszystkim są to relacje z mediami internetowymi (public relations), marketing szeptany, pozycjonowanie stron www, kampanie linków sponsorowanych. W ofercie posiadamy także projektowanie grafiki oraz filmy korporacyjne.

NETImage wyróżnia się na rynku unikalnym i nowoczesnym sposobem zarządzania. Nie posiadamy drogich biur i samochodów. Większość zleceń wykonywana jest przez sprawdzoną i doświadczoną sieć podwykonawców, co gwarantuje wyższą jakość oraz niższą cenę świadczonych usług. Zarządzanie projektami odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi oraz łączności telefonicznej i internetowej. Tylko w przypadkach tego wymagających organizowane są stacjonarne warsztaty projektowe. Dzięki takiej organizacji maksymalnie ograniczamy koszty stałe i jesteśmy konkurencyjni na rynku usług internetowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Rafał Wieteska, właściciel NETImage

Kreatywność

Każdy projekt jest nowym wyzwaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdą ofertę przygotowujemy pod konkretne potrzeby.

Zarządzanie treścią

Budujemy nasze produkty internetowe w oparciu o nowoczesne i intuicyjne panele do zarządzania treścią. Sam możesz w każdej chwili zarządzać danymi na stronie.

Elastyczność

Jesteśmy elastyczni! Doradzamy, wspieramy, pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania

Kompleksowe usługi

Naszym celem jest kompleksowa oferta kreowania wizerunku w internecie. Jeden kontakt, niższe ceny.