(+48) 601 183 052

2

maj, 2014

Sklep internetowy z konfiguratorem rolet

By: | Tags: , , | Comments: 4

Trwają prace na bardzo ciekawym sklepem internetowym, w którym będziemy mogli zamówić rolety materiałowe, rolety dzień/noc, plisy, żaluzje drewniane oraz moskitiery. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to klient będzie sam konfigurował sobie produkty określają poszczególne parametry takiej rozmiary, materiały, kolorystykę i kilka innych zależnych od produktu, a następnie będzie we własnym zakresie wykonywał pomiar. Na dzień dzisiejszy nie widzę w internecie żadnego tego typu konfiguratora, który byłby estetyczny i funkcjonalny. Jesteśmy pewni, że już wkrótce nasz serwis będzie pierwszym w Polsce funkcjonalnym i estetycznym konfiguratorem do zakupu rolet, plis, żaluzji… Zapraszamy już wkrótce.

Comments

4 thoughts on “Sklep internetowy z konfiguratorem rolet

  1. mirorr

    Jeśli Wam to wyjdzie to ułatwicie ludziom zamawianie takich rzeczy przez internet – takiego konfuguratora jeszcze nie widziałem. Za to kupowałem w tym roku bagażnik samochodowy. Analogicznie wszystko przez konfigurator, po prostu wpisywałem model auta, a wyskoczyły propozycje różnych marek odnośnie rozwiązania pod mój samochód. Jeśli to będzie działało na podobnych zasadach, to spoko…

  2. gatsin

    Te wszelkie konfiguratory jakie teraz powstają to świetne pomysły – niby tak samo można iść do sprzedawcy w klasycznym sklepie i zasugeruje co kupić, ale to jednak nie to samo. Zakup przez internet daje fajne oszczędności, a skoro da się taniej, to czemu z tego nie korzystać?

  3. badkos

    Czy istnieje możliwość wykonania konfiguratora pod okna? Chodzi o coś takiego, że klient by sam wklepywał wymiary, odpowiadał na pytania i w ten sposób powstawałoby zamówienie, bez wizyty fachowca na miejscu. Co o tym myślicie?

You must be logged in to post a comment.