(+48) 601 183 052

2

kwi, 2014

Jak giganci kuszą klientów – Simon Sinek

By: | Tags: , | Comments: 2

Zakładam, że chcesz sprzedawać więcej, chcesz powiększać zyski swojej firmy, wprowadzać nowe usługi i produkty. Chcesz być innowacyjny, inny niż wszyscy z Twojej branży. Chcesz być jak giganci tacy jak Apple, Coca Cola, Mc Donald’s… Światowe marki, światowi potentaci mają pewien bardzo prosty wspólny punkt, który sprawia, że ich sprzedaż jest tak skuteczna. Każdy z nas w śmiesznie prosty sposób może wdrożyć w swojej firmie i swoim życiu ten sposób.

Zachęcam do obejrzenia poniższego filmu:

Simon Sinek, TED

Jak wielcy przywódcy inspirują do działania

Comments

2 thoughts on “Jak giganci kuszą klientów – Simon Sinek

  1. haskin

    Jak kuszą klientów? A ja radzę nie opierać się na schematach, bo te schematy wykorzystywane są przez każdego – ile razy dacie się nabrać na to samo? Największe znaczenie ma innowacja, i właśnie na to powinno się głównie zwracać uwagę przy szukaniu metod na zdobywanie klientów.

  2. huciak

    Żeby być innowacyjnym to trzeba nie trzymać się schematów. Teraz pytanie co jeszcze w tych czasach można wymyślić dla rozwijania działalności i promocji? Co trochę pojawi się coś nowego, ale każdy nowy temat łapany jest przez wiele firm jednocześnie… Zatem czy innowacja przestała już istnieć?

You must be logged in to post a comment.