(+48) 601 183 052

Comments

5 thoughts on “Fotoblog Piotra Bławickiego pnie się do góry

 1. jacek balik

  Czy pozycjonujecie wyłącznie strony firm, czy również „osób”? Mam serwis, który chciałbym pozycjonować, ale nie mam jeszcze założonej działalności. Chciałbym jednak mieć już jakieś zainteresowanie w momencie kiedy za te 3 miesiące działalność będę już zakładał. Czy podpisujecie zatem umowy z „nie firmą”?

 2. netimage

  Witam, jak najbardziej możemy współpracować także z osobami indywidualnymi. Proszę o kontakt na wieteska@netimage.pl. W mailu proszę podać adres serwisu internetowego oraz frazy, na które chciałby się Pan pozycjonować w Google. Następnie przygotuję analizę popularności fraz i przedstawię szczegółową ofertę.

 3. kamil blisiak

  Sprawdzałem pozycje, całkiem nieźle to wam wyszło, a fraza bardzo konkurencyjna. Jak rozumiem metod nie zdradzacie :D Mam również swojego fotobloga, ale jest zbyt mało popularny, żebym mógł bardziej zainwestować. Na razie zamierzam samodzielnie zajmować się pozycjonowaniem, ale jeśli serwis zacznie zdobywać sensowny ruch to pomyślę nad zleceniem większej ilości fraz.

 4. tadziak

  Hehe… jestem pod wrażeniem, pozycjonuję dokładnie te same frazy i przez kilka miesięcy nie potrafię zbliżyć się do top 10.
  Chyba jednak przeliczyłem się ze swoimi możliwościami, ale jeszcze trochę będę próbował. Jeśli nie wyjdzie to puszczę do was zapytanie o wycenę.

You must be logged in to post a comment.