(+48) 601 183 052

3

wrz, 2014

Audyt SEO i Web Usability strony internetowej

By: | Tags: , , , , | Comments: 0

Strona www bez reklamy to tak jak jak budka z lodami postawiona w zamkniętym w garażu…

Niefunkcjonalna i nieintuicyjna strona internetowa to tak, jakbyśmy przed tą budką z lodami postawili labirynt… 

A co się stanie jak budkę z lodami postawimy w garażu do którego prowadzi labirynt?

No właśnie… Świadomość społeczeństwa na temat optymalizacji strony internetowej pod kątem funkcjonalności, intuicyjności oraz skutecznego pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych jest mizerna. Niestety cały czas głównym kryterium wyboru dostawcy usług jest cena. Nadchodzą czasy, że tak jak na piłce nożnej i polityce, tak na usługach internetowych zna się każdy. Okazuje się, że pozycjonowanie, copywriting, marketing szeptany, PR, a nawet programowanie jest dziecinnie proste i może to robić każdy. Przecież wystarczy kupić gotowy szablon, dodać parę wpisów do katalogów i gotowe… Czy aby na pewno?

Audyt strony www jest niezwykle istotny i pomocny.

Zachęcam bardzo mocno do zatrzymania się na chwilę i zastanowienia się po co mam stronę internetową i czy spełnia ona moje oczekiwania. Jaki jest cel tej strony i czy go realizuję. Czy narzędzia, z których korzystam są skuteczne.

Bardzo często audyty uważa się, jako coś zarezerwowanego dla dużych korporacji. Nic bardziej mylnego! Audyt SEO oraz Web Usability strony www jest dostępny dla każdego i może być wykonany nawet dla jednostronnicowej wizytówki internetowej czy landing page.

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub zwykłej porady napisz lub zadzwoń do nas. Wystarczy, że na początek prześlesz nam adres strony internetowej.

Agencja interaktywna NETImage, Rafał Wieteska

info@netimage.pl | +48 601 183 052

Zapytaj o profesjonalny audyt SEO i Web Usability Twojej strony internetowej!

Zapytaj o ofertę Netimage

You must be logged in to post a comment.